Haber Detayı
07 Nisan 2017 - Cuma 12:53
 
HIZAL;'HEP BİRLİKTE TÜRKİYEYİZ'
ANADOLUOLAY/AK Parti Bayraklı İlçe Başkanı Özgür Hızal, Sevgi Yolunda gerçekleştirdiği kahvaltı programında esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.
SİYASET Haberi
HIZAL;'HEP BİRLİKTE TÜRKİYEYİZ'

16 Nisan halkoylaması yaklaşırken çalışmalarına hız katan AK Parti İzmir Bayraklı İlçe Başkanı Özgür Hızal, Bayraklı Sevgi Yolundaki devasa kahvaltı organizasyonunda vatandaşlarla bir araya geldi. Milletvekili Hamza Dağ’ın da katıldığı organizasyona Bayraklı halkının yoğun ilgisi dikkat çekti.

“HEP BİRLİKTE TÜRKİYEYİZ”

Gösterilen yoğun ilgi dolayısıyla katılan herkese teşekkür eden Hızal, “Bu kardeşlik tablosunun her gün daha da gelişerek devam etmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. 16 Nisan da yine bu tabloya artılar katacak bir tarih olma niteliği taşımaktadır. Bugün burada farklı görüşlere sahip kişilerle nasıl bir araya gelebiliyorsak, 16 Nisan’dan sonra da bu tablonun değişmeyeceği noktasında herkes müsterih olsun. Referandumu, bizi birbirimizden ayrıştırmaya yönelik kullanmaya çalışanlara asla taviz vermeyeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Sayın Başbakanımızın her fırsatta dile getirdiği gibi biriz, beraberiz, hep birlikte Türkiye’yiz” dedi.

“MİLLET NE DİYORSA O OLACAK”

 

Hızal, vesayet odaklarının 1950'den bugüne siyasi hayatta hep kaos içinde yer aldıklarına dikkat çekerek, "Bunlar ya darbeye davet ettiler ya da meşru hükümetlerin yönetimine müdahaleleri desteklediler. Biz de diyoruz ki, 66 yıldır o vesayet dönemleri içerisindeki karanlığın bitip artık bundan sonra milletin ta kendisinin bizzat iktidar olacağı, yöneteceği bir ülkede yaşamak istiyoruz. Yapılmak istenen aslında budur. Yani 16 Nisan, milletin iktidarda olacağı, hiçbir vesayet odağının siyasi yönetimlerine asla müdahale edemeyeceği bir dönemin başlangıcı olacak. Vesayet odaklarından medet umanlar bu yüzden seslerini biraz fazla yükseltmeye gayret ediyor. Biliyorlar ki, bu imkan ve fırsatları ellerinden alınmış olacak ve bundan sonra milletin dediğinin dışında hiç kimsenin sözü geçmeyecek, millet ne diyorsa olacak" diye konuştu.

Kaynak: (ANADOLUOLAY) - Anadoluolay Editör:
Etiketler: HIZAL;'HEP, BİRLİKTE, TÜRKİYEYİZ',
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir