Haber Detayı
23 Mayıs 2018 - Çarşamba 13:33
 
Liste dışı kalan Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'ten ilk açıklama
Adı 24 Haziran'da yapılacak milletvekilliği seçimi listesinde yer almayan Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'ten ilk açıklama geldi. Şimşek açıklamayı sosyal medya hesabından yaptı. Şimşek, "Sürecin zaferle taçlanmasını temenni ediyorum; hayırlı, uğurlu olsun. Durmak yok yola devam..." dedi
- Haberi
Liste dışı kalan Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'ten ilk açıklama

witter'dan açıklama yapan Mehmet Şimşek, "Özenle ve dikkatle belirlenmiş listelerde yer alan partimizin 27. dönem milletvekili adaylarını tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Sürecin zaferle taçlanmasını temenni ediyorum; hayırlı, uğurlu olsun. Durmak yok yola devam..." ifadelerini kullandı.

2007-2015 yılları arasında 3 kez Gaziantep bir kez de Batman'dan milletvekili seçilen ve 2009-2015 yılları arasında Maliye Bakanı olarak görev yapan Mehmet Şimşek, 65'inci hükümette ise Başbakan Yardımcısı olarak görev yapıyor.

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ile birlikte Kabine'den AB Bakanı Ömer Çelik, Sanayi Bakanı Faruk Özlü, Maliye Bakanı Naci Ağbal ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi AK Parti listelerinde yer almadı.(Habertürk)

Kaynak: Editör:
Etiketler: Liste, dışı, kalan, Başbakan, Yardımcısı, Mehmet, Şimşek'ten, ilk, açıklama,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir