Haber Detayı
04 Mayıs 2018 - Cuma 23:55
 
MİSİAD BURSA EKONOMİ ÇALIŞTAYI...
Bursa'da 04.05.2018 Cuma günü Almira Otelde yerli ve milli ekonomiye katkı toplantısı Misiad Genel Başkanı sn. Feridun Öncel ve şube başkanları sanayici ve iş adamlarının katılımıyla gerçekleşti.
TÜRKİYE Haberi
MİSİAD BURSA EKONOMİ ÇALIŞTAYI...

    Bursa'da düzenlenen Yerli ve Milli Ekonomiye Katkı toplantısı gerçekleşti. Misiad Genel Başkanı sn Feridun Öncel'in  yanısıra Misiad  şube başkanları iş adamları sanayiciler büroratlar  öğrenciler ve çok sayıda misafirin katıldığı ekonomi çalıştayında konuşan Misiad Genel Başkanı sn.Feridun Öncel;   

       Ülkemizin seçim atmosferinden geçtiği şu günlerde buluşmayı son derece anlamlı ve kıymetli buluyorum, yapılacak olan cumhurbaşkanlığı ile milletvekili seçimlerinin ülkemize ve Türk Milletine hayırlar getirmesini diliyorum.

Bu kutsal yola çıkarken memletimizin aziz toprağına diktiğimiz fidanın bugün çınar olduğunu  görmekten son derece gururluyum,  şükürler olsun ki Dünyanın 30 ülkesinde ülkemizin 70 ilinde teşkilatlandık ilçelerimize kadar nüfus ettik.Misiad'ın değerli yöneticilenin kıymetli çalışmaları,üyelerimizin içten çabaları ve inanmış gönüllerin samimi gayretleriyle her alanda meyve vermeye başladı.

       Misiad bağımsız bağlantısız hiçbir idolojinin  arka bahçesi olmadan dil,din,ırk ve mezhep gözetmeden vatan sevgisi  türk milletine hizmet aşkı temelinde buluşmuştur.

Mazlum hakların  yanında zalimin karşısında dik duruşun adıdır Misiad.

        Her zaman için şunu söylüyoruz; Bir araya gelmek başlangıçtır ,Bir arada durabilmek ilerlemektir ,Bir arada çalışabilmekse başarının ta kendisidir diyoruz.

        Misiad inanmış gönüllerin gönül seferberliliğinin başladığı yer ve geçmişle geleceği bağlayan büyük köprü görevini yürütmeyi yürekten üslendiğinden dolayı diyoruz ki;

Misiad Türkiye'nin dünyaya açılan milli gücüdür.

       Özellikle Bursa teşkilatımı'zın yönetim kurulunu kutluyorum , siz değerli dostlarla bizileri bir araya getirdiği için; siz inanmışlar ordusunun önünde saygıyla eğiliyorum.Misiadın birliğinin, dirliğinin devamını diliyor hepinizin yüreklerinden öpüyorum dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MİSİAD, BURSA, EKONOMİ, ÇALIŞTAYI...,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir