Haber Detayı
19 Nisan 2020 - Pazar 00:00
 
MİSİAD:'' PAYLAŞMAK GÜZELDİR TÜRKİYEM''
''Paylaşmak güzeldir Türkiyem'' diyerek Dünya'yı saran corona virüs salgınında mağdur olan vatandaşlara 81 il ve ilçedeki teşkilatlarla sahada çalışmalarına devam ediyor. MİSİAD sahadaki çalışmalarına gıda hediye çeki maske eldiven ve hijyen malzemelerini ihtiyaç sahiplerine dağıtmaya Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye ve dünyada hassas bir şekilde devam ediyor.
TÜRKİYE Haberi
MİSİAD:'' PAYLAŞMAK GÜZELDİR TÜRKİYEM''

''Paylaşmak güzeldir Türkiyem'' diyerek Dünya'yı saran corona virüs salgınında   mağdur olan vatandaşlara  81 il ve ilçedeki teşkilatlarla sahada çalışmalarına devam ediyor. MİSİAD sahadaki çalışmalarına gıda hediye çeki maske eldiven ve hijyen malzemelerini ihtiyaç sahiplerine dağıtmaya Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye ve dünyada hassas bir şekilde devam ediyor.

MİSİAD Genel Başkanı Feridun ÖNCEL Türkiye'nin her ilinde ve yurt dışında 42 ülkede teşkilatlanması olan MİSİAD'ın yardımlarına devam edecekğini belirterek. Bütün dünya'da olduğu gibi Türkiye'de  bu vürus belasına kapıldı bunun mücadelesini devletimiz ciddi bir şekilde yapıyor sadece bizlere düşen evimizde oturabilmesi sabırla davranabilmesi ; bu hadiseden inşallah türk milleti olarak başarılı bir şekide çıkacağız dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MİSİAD:'', PAYLAŞMAK, GÜZELDİR, TÜRKİYEM'',
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir