Haber Detayı
02 Haziran 2018 - Cumartesi 11:23
 
Rektör Prof. Dr. Necdet Budak sağlık çalışanlarıyla sahurda buluştu
/Ege Üniversitesi öğrenci ve çalışanlarıyla Ramazan ayında buluşan EÜ Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak bu kez de Kredi Yurtlar Kurumu Ege ve Zübeyde Hanım Kız Öğrenci Yurtlarında kalan öğrencilerle iftar yemeğinde bir araya geldi. İftarın ardın Prof. Dr. Budak, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Gastroentroloji Anabilim Dalı çalışanlarıyla sahur yaptı.
İZMİR Haberi
Rektör Prof. Dr. Necdet Budak sağlık çalışanlarıyla sahurda buluştu

İftar yemeğinin ardından öğrencilerle sohbet eden  Rektör Prof. Dr. Budak, öğrencilerin okul yaşamı, barınma ve eğitim ile ilgili taleplerini dinledi.  Rektör Prof.Dr. Budak’a ziyareti sırasında Kredi Yurtlar Kurumu İzmir İl Müdürü Hüseyin Güneş de eşlik etti.

Prof. Dr. Budak’ın ikinci durağı ise sağlık çalışanı Rıdvan Kalmi’nin davetiyle Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Gastroentroloji Anabilim Dalı oldu. Burada Gastroentroloji çalışanlarıyla sahurda bir araya gelen Rektör Prof. Dr. Budak’a;  Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cemil Gürgün, Tıp Fakültesi Başhekimi Prof. Dr. Tuncay Göksel ve Başhekim Yardımcıları da eşlik etti.

Ege Üniversitesi çalışanları ve öğrencileriyle sohbet ederek fikir alışverişinde bulunan Rektör Prof. Dr. Budak, “Üniversitemizde eğitim alan kız öğrencilerimizle iftarda buluştuk. Öğrencilerimiz ve çalışanlarımızla beraber yaptığımız iftar ve sahurda Ramazanı manevi anlamda yaşamaya çalışıyoruz. Ramazan ayı rahmetin, bereketin bol olduğu bir ay. Birlik ve beraberlik ayı. Tıp Fakültemiz 7/24 hizmet veriyor. Fakültemiz yüz akımız olmaya devam ediyor. Çalışanlarımız Türkiye’nin en iyi hastanelerinden birinde özveriyle çalışıyorlar. Onlarla gurur duyuyorum” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rektör, Prof., Dr., Necdet, Budak, sağlık, çalışanlarıyla, sahurda, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir